در حال بارگذاری
 • 80
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 43.8هزار
  بازدید

وب 24

وب 24 یکی از سایت های زیرمجموعه شرکت تندیس و تلاش و تفکر است که در زمینه طراحی سایت اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل فعالیت می کند. مجموعه وب 24 از سال 1387 در زمینه طراحی سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

وب 24 یکی از سایت های زیرمجموعه شرکت تندیس و تلاش و تفکر است که در زمینه طراحی سایت اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل فعالیت می کند. مجموعه وب 24 از سال 1387 در زمینه طراحی سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد.

 • 80
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 43.8هزار
  بازدید
این کانال از سوی "وب 24" تایید شده است.
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • چرا وقتی با VPN سرچ می کنیم نتیجه رتبه های سایت تغییر می کند؟

  178 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت نیوشا درینک: چرا وقتی با VPN سرچ می کنیم نتیجه رتبه های سایت تغییر می کند؟ هر یک از موتور های جستجوگر (مانند گوگل و یاهو) به صفحات سایت ها بر حسب الگوریتم های خاص خودشان امتیاز می دهند. هر قدر سایتی امتیاز بالاتری داشته باشد، در هنگام نمایش نتایج جستجو، در خط بالاتری قرار میگیرد. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • دلیل کاهش رتبه های سایت بعد از آپدیت گوگل

  54 بازدید

  پاسخ به سوال خانم مدیری: سایتمان در 15،16 کلمه رتبه 1 بوده اما بعد از آپدیت گوگل جایگاهش را از دست داده، دلیلش چیست؟ الگوریتم های گوگل، قواعدی هستند که گوگل نتایج جست و جو را بر اساس آن ها نشان می دهد. هر ساله این الگوریتم ها ۵۰۰ تا ۶۰۰ مرتبه ( ماه ۵۰ بار ) آپدیت می شوند. بعضی از آن ها تغییرات عمده ای را در نتایج سایت ها و سئو می گذارند. شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • چرا بیشتر پست هایی که در سایت قرار می دهیم ایندکس نمی شوند؟

  100 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت ایران سنتر: چرا بیشتر پست هایی که در سایت قرار می دهیم ایندکس نمی شوند؟ گوگل با کمک روبات های خود صفحات سایت را بررسی میکند و آنها را ایندکس یا شاخص میکند. اگر صفحه ای توسط گوگل ایندکس نشده باشد در نتایج جستجو هم نمایش داده نمیشود. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • سئوی سایت فروشگاهی را از کجا باید شروع کنیم؟

  1,075 بازدید

  پاسخ به سوال اقای فواد: سئوی سایت فروشگاهی را از کجا باید شروع کنیم؟ بهینه سازی موتورهای جستجو و سئو سایت های فروشگاهی (SEO) باید بخشی از استراتژی بازاریابی هر فروشگاه آنلاین باشد. شما هم می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • برای سئوی کلمات کلیدی بهتر است از کدام پیشنهادات گوگل استفاده کنیم؟

  26 بازدید

  پاسخ به سوال اقای مهران قاسمی: برای سئوی کلمات کلیدی بهتر است از کدام پیشنهادات گوگل استفاده کنیم؟چگونگی انتخاب کلمات کلیدی مناسب وچگونگی استفاده از آن ها در عناوین صفحات وعناوین مطالب و لینک ها و متن ها امری مهم وحساس است . علاوه بر انتخاب درست و کاربرد مفید کلمات کلیدی ,چگالی استفاده از آ ن ها نیز باید درست ومعقول باشد. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • تبلیغ مجزای صفحات یک سایت نمایشگاهی، به سئو لطمه می زند؟

  2,928 بازدید

  پاسخ به سوال اقای نوروزی: آیا جدا کردن صفحات یک سایت نمایشگاهی، و تبلیغ مجزای هریک از آنها به سئو لطمه می زند؟ طراحی سایت نمایشگاهی در انعکاس خلاقیت ها و معرفی برنامه های نمایشگاه به متخصصان در زمینه های مختلف و عموم مردم بسیار حائز اهمیت است. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • برای تحلیل لینک های رقبا از چه ابزارهایی استفاده کنیم؟

  2,332 بازدید

  برای تحلیل لینک های رقبا از چه ابزارهایی استفاده کنیم؟ پاسخ به سوال خانم بهناز: برای تحلیل لینک های رقبا از چه ابزارهایی استفاده کنیم؟ برای بررسی و تحلیل رفتار رقبا باید به نکاتی مانند استراتژی و انگیزه آن ها , ویژگی ها و توانایی ها و سیگنال بازار توجه نمود . جمع اوری اطلاعات دقیق و منظم , مقایسه , پردازش و طبقه بندی اطلاعات بدست آمده باعث بهبود برنامه بازاریابی شما می شود.

 • برای سایتهایی که در زمینه خدمات باربری هستند چطور تولید محتوا کنیم؟

  170 بازدید

  پاسخ به سوال اقای سعید: برای سایتهایی که در زمینه خدمات باربری هستند چطور تولید محتوا کنیم؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • کلمات کلیدی جغرافیایی را توضیح دهید و مثال بزنید.

  869 بازدید

  پاسخ به سوال اقای متین: کلمات کلیدی جغرافیایی را توضیح دهید و مثال بزنید. برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا بدون پرداخت هزینه تبلیغات می توانیم در سئوی کلمات پر رقابت موفق شویم؟

  197 بازدید

  پاسخ به سوال اقای نوید صبوری: آیا بدون پرداخت هزینه تبلیغات می توانیم در سئوی کلمات پر رقابت موفق شویم؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • PA و DA اهمیت بیشتری دارد یا لینک سازی داخلی و چگالی کلمات کلیدی ؟

  155 بازدید

  پاسخ به سوال خانم علیزاده: PA و DA اهمیت بیشتری دارد یا لینک سازی داخلی و چگالی کلمات کلیدی ؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • چطور خطاهایی که گوگل از سایت مپ میگیرد را رفع کنیم؟

  901 بازدید

  پاسخ به سوال آقای پوریا: چطور خطاهایی که گوگل از سایت مپ میگیرد را رفع کنیم؟سایت مپ با فرمت XML در سرور سایت ذخیره می شود و به موتورهای جستجو کمک می کند، که در ساختار درختی سایت راحتتر حرکت کرده و صفحات سایت را بیابند. همراهان وب24 می توانند سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسند، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • برای رفع خطای https از ریدایرکت 301 استفاده کنیم؟

  66 بازدید

  پاسخ به سوال اقای پدرام: برای رفع خطای https از ریدایرکت 301 استفاده کنیم یا کنونیکال؟ با استفاده از ریدایرکت 301 علاوه بر انتقال آدرس قدیم به آدرس جدید و هدایت کاربران و موتورهای جستجو به آن، ارزشی که تا پیش از این موتورهای جستجو برای آدرس قدیم قائل بودند نیز به آدرس جدید منتقل می شود. همراهان وب24می توانند سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسند، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • چطور Keyword Cannibalization را رفع کنیم؟

  98 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت پایه ریز: در یک کلمه کلیدی دو صفحه از سایتمان ایندکس شده چطور این مشکل را رفع کنیم؟ به این آشفتگی موضوعی اصطلاحا «ناکارآمدی کلمات کلیدی (Keyword Cannibalization)» در حوزه سئو گفته می‌شود و به دلایل مختلف وضعیت ایده‌آلی نمی‌باشد. شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا سایت های تازه تاسیس می توانند از خدمات رپورتاژ آگهی استفاده کنند؟

  300 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت مشاور با ما: آیا سایت های تازه تاسیس می توانند از خدمات رپورتاژ آگهی استفاده کنند؟ رپورتاژ آگهی به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. به این معنی که مخاطب متوجه جنبۀ تبلیغاتی این گزارش نمی شود و تصور می کند در حال مطالعه یا مشاهده یک گزارش کاملاً بی طرف است. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • سختی کلمات کلیدی را چطور تشخیص دهیم؟

  148 بازدید

  پاسخ به سوال اقای مهران: سختی کلمات کلیدی را چطور تشخیص دهیم؟ کلمات کلیدی مهمترین عنصر سئو برای هر موتور جستجو هستند. انتخاب درست عبارات کلیدی برای بهینه‌سازی اولین و مهمترین مرحله برای موفقیت کمپین سئو است. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا آنها پاسخ دهیم.

 • آیا انتشار محتوای سایت روی رسانه هایی مثل ویرگول محتوای تکراری ایجاد میکند؟

  51 بازدید

  پاسخ به سوال اقای میلاد: آیا انتشار محتوای سایت روی رسانه هایی مثل ویرگول محتوای تکراری ایجاد میکند؟ محتوای تکراری یا Duplicate Content محتوایی است که بیش از یکبار در وب سایت منتشر می شود. برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • چطور کسب و کار اینترنتی خود را روی اینستاگرام حفظ کنیم؟

  1,102 بازدید

  پاسخ به سوال اقای نوید صبوری: چطور می توانیم کسب و کار اینترنتی خود را روی اینستاگرام حفظ کنیم؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • محدود کردن دسترسی ربات های گوگل به فایلهای عکس و جاوا اسکریپت

  2,195 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت آلیس: ایا نیاز است که ربات گوگل به فایل های عکس، جاوا اسکریپت و فونتها دسترسی داشته باشد؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • سئوی سایت خبری - اصول محتوا گذاری

  1,471 بازدید

  پاسخ به سوال اقای همتی: روی سایت خبری تازه تاسیس روزی چند مطلب قرار دهیم؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • رفع خطاهای استراکچرد دیتا در وبمستر گوگل

  397 بازدید

  پاسخ به سوال آقای قدیانی: خطاهای استراکچرد دیتا (Structured data) را چطور رفع کنیم؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • چطور برخی سایتها با سئو سیاه و بک لینک بصورت ماندگار در رتبه اول قرار میگیرند

  1,329 بازدید

  پاسخ به سوال اقای هاتف علیزاده: چرا بعضی از سایتها با سئوی سیاه و بک لینک در رتبه اول قرار میگیرند و ماندگارند؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • چطور عناوین صفحه را سئو کنیم؟

  436 بازدید

  پاسخ به سوال اقای معظمی: چطور عناوین صفحه را سئو کنیم؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • از کجا بک لینک بگیریم؟

  1,722 بازدید

  پاسخ به سوال آقای معصومی: سایتی با دامنه .com داریم که سرور ان در فرانسه است، آیا مهم است که از کجا بک لینک بگیریم؟ و آیا بک لینک دامنه های .edu معتبر است؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • اگر گوگل نبود سئوی سایت به وجود می آمد؟

  109 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت EHS: اگر گوگل نبود سئو به وجود می آمد ؟ بهینه سازی سایت (سئو) به فرآیندی گفته می شود که با استفاده از ترکیب تکنیک های برنامه نویسی، محتوای سایت و عوامل خارجی تاثیر گذار در رنکینگ گوگل و استفاده از علم سئو باعث افزایش ترافیک و بازدید سایت شما خواهد شد. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تابه آنها پاسخ دهیم.

 • بهینه سازی سایت فروشگاهی

  1,986 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت فاواکالا: چطور محصولات فروشگاهی نزدیک به هم مثل مدلهای مختلف یک برند از لپتاپ را سئو کنیم؟ سئو سایت فروشگاهی کار آسانی نیست. شما نیازمند چند استراتژی مناسب برای انجام سئو سایت فروشگاهی خود هستید. پیاده سازی این استراتژی ها هم زمانبر و هم تخصصی است. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) بپرسید، تا به آن پاسخ دهیم.

 • نحوه عملکرد موتور جستجوی گوگل برای تشخیص رضایت کاربر

  1,972 بازدید

  نحوه عملکرد موتور جستجوی گوگل برای تشخیص رضایت کاربر: رضایت مشتری به معنی جذابیت محتوا برای مخاطب است. رضایت مشتری تنها با رعایت اصول سئو و محتوا گذاری ممکن نیست. محتوای تولید شده باید با خواسته مشتری هم آهنگ باشد. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • ویدیوی بررسی تصورات نادرست و رایج در مورد سئو که باید از انها اگاه باشید

  60 بازدید

  ویدیوی بررسی تصورات نادرست و رایج در مورد سئو که باید از انها اگاه باشید برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • عوض کردن قالب سایت باعث افت رتبه سایت می شود؟

  126 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت پاپ شاپ: اگر قالب سایت وردپرسی خود را عوض کنیم، رتبه های سایت را از دست می دهیم؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • اضافه کردن دستی صفحات جدید در نقشه سایت به سئو لطمه می زند؟

  174 بازدید

  پاسخ به سوال آقای بشیری: اضافه کردن دستی صفحات جدید در نقشه سایت به سئو لطمه می زند؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • ویرایش یک پست بعد از انتشار آن از نظر سئو ایراد دارد؟

  120 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت گلبرگ فشن هوس: ویرایش یک پست بعد از انتشار آن از نظر سئو ایراد دارد؟ و آیا لینک داخلی بیش از حد به سئو لطمه می زند ؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • ادرسهایی که در کوچک بزرگ بودن حروف متمایزند، یک صفحه در نظر گرفته می شوند؟

  25 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت خیاط خونه: آیا گوگل URLهایی که در بزرگ و کوچک بودن حروف باهم متفاوتند را یک ادرس در نظر می گیرد؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.