در حال بارگذاری
 • 174
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 118.8هزار
  بازدید

وب 24

وب 24 یکی از سایت های زیرمجموعه شرکت تندیس و تلاش و تفکر است که در زمینه طراحی سایت اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل فعالیت می کند. مجموعه وب 24 از سال 1387 در زمینه طراحی سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

وب 24 یکی از سایت های زیرمجموعه شرکت تندیس و تلاش و تفکر است که در زمینه طراحی سایت اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل فعالیت می کند. مجموعه وب 24 از سال 1387 در زمینه طراحی سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد.

 • 174
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 118.8هزار
  بازدید
این کانال از سوی "وب 24" تایید شده است.
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • آیا ویرایش مطالب قبلی روی سئو تاثیر منفی دارد؟

  بازدید

  پاسخ به سوال آقای فرزاد نوروزی: آیا ویرایش مطالب قبلی روی سئو تاثیر منفی دارد؟ یکی از صفحات سایتمان در صفحه اول گوگل است، اما صفحه فرود مناسبی ندارد، باید چه کار کنیم؟ رسیدن به صفحه اول گوگل، همچون گذشته آسان نیست و نمی توان با یک محتوای 400 کلمه ای به رتبه های بالای گوگل دست یافت. شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • چرا نتایج جستجو روی دسکتاپ و موبایل متفاوت است؟

  2,923 بازدید

  پاسخ به سوال آقای امید: چرا نتایج جستجو روی دسکتاپ و موبایل متفاوت است؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • برای انتقال از HTTP به HTTPS چه کاری را باید در وبمستر تولز انجام دهیم؟

  1,430 بازدید

  پاسخ به سوال آقای علیرضا معصومی: برای انتقال از HTTP به HTTPS چه کاری را باید در وبمستر تولز انجام دهیم؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • برای هر رپورتاژ یک متن واحد منتشر کنیم یا محتوای مجزا؟

  1,813 بازدید

  پاسخ به سوال آقای مصباحی: آیا استفاده از رپورتاژ آگهی را پیشنهاد می کنید؟ برای هر رپورتاژ یک متن واحد منتشر کنیم یا محتوای مجزا؟ رپورتاژ آگهی به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. به این معنی که مخاطب متوجه جنبۀ تبلیغاتی این گزارش نمی شود و تصور می کند در حال مطالعه یا مشاهده یک گزارش کاملاً بی طرف است. شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا فعال کردن G zip و Caching روی سئو تاثیر دارد؟

  3,034 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت sdmpour: آیا فعال کردن G zip و Caching روی سئو تاثیر دارد؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • چه موقعی باید از تگ کنونیکال استفاده کنیم؟

  1,294 بازدید

  پاسخ به سوال خانم زکی زاده: چه موقعی باید از تگ کنونیکال استفاده کنیم؟ زمانی که تگ Canonical یا تگ کنونیکال (همان کد معروف Rel=Canonical) در یک صفحه قرار می گیرد، گوگل به آدرسی که این تگ در آن وارد شده است، اهمیت بیشتری می دهد و مسلماً آن صفحه را در نتایج جستجو ایندکس می کند. شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • با چه استراتژی رپورتاژ آگهی منتشر کنیم؟

  1,639 بازدید

  پاسخ به سوال آقای امین ظفری: با چه استراتژی رپورتاژ آگهی منتشر کنیم؟ رپورتاژ آگهی در حقیقت عملکردی مانند نوشتن یک پُست مهمان دارد. با قرار دادن لینک سایت تان در متن رپورتاژ آگهی می توانید سیگنال رتبه بندی قدرتمندی برای موتورهای جستجو ارسال کنید. بدون شک، داشتن یک لینک از وب سایتی با اعتبار دامنۀ بالا تاثیر بسیار خوبی بر روی سئوی سایت شما خواهد داشت. شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا می توان در یک کلمه کلیدی دو لینک از یک سایت را به صفحه اول گوگل بیاوریم?

  3,162 بازدید

  پاسخ به سوال آقای رحیمی: آیا می توان در یک کلمه کلیدی دو لینک از یک سایت را به صفحه اول گوگل بیاوریم و ثابت نگه داریم؟ داشتن کلمه کلیدی مشابه مورد نظر بر روی صفحات متعدد وبسایت باعث نمی‌شود که یک موتور جستجو فکر کند که سایت شما مرتبط‌تر برای آن واژه است. هنگامی که صفحات وب متعدد به نظر برسند بیش از حد شبیه هم شده‌اند و بنابراین می‌تواند در واقع سیگنال‌های منفی ارسال کند. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • تاثیر بک لینک بر سئوی سایت چقدر است؟

  2,399 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت هپی کالا: تاثیر بک لینک بر سئوی سایت چقدر است؟ بک لینک ها از نظر تعداد و سایت لینک دهنده مورد ارزیابی قرار می گیرند. بنابراین در مورد تعداد بک لینک میتوان گفت که سایت هایی که تعداد بک لینک بیشتری دارند امتیاز بیشتری از سایت های که تعداد کمتری بک لینک دارند بدست می آورند. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • نحوه انتقال آدرس های سایت از HTTP به HTTPS چگونه است؟

  1,471 بازدید

  پاسخ به سوال آقای جوینده: نحوه انتقال آدرس های سایت از HTTP به HTTPS چگونه است؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • چرا با وجود تولید محتوای 5000 کلمه ای رتبه خوبی به دست نمی آوریم؟

  3,034 بازدید

  پاسخ به سوال آقای اشکان: چرا با وجود تولید محتوای 5000 کلمه ای رتبه خوبی به دست نمی آوریم؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا برای قرار دادن ویدیو روی سایت باید تولید محتوا انجام دهیم؟

  4,635 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت Rotohoxa: آیا برای قرار دادن ویدیو روی سایت باید تولید محتوا انجام دهیم؟ تولید محتوا یکی از قوی‌ترین نشانه‌های رتبه‌بندی گوگل است. قالب محتوای انتخابی همیشه باید با هدف موردنظر متناسب باشد. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • فایل robots.txt چیست؟

  3,173 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت کالاریوم: فایل robots.txt چیست؟ با به کار بردن فایل Robots.txt این امکان برای شما به وجود می آید که صفحات سایت را تنها مختص کاربران خود طراحی کنید و ترسی از محتوای تکراری، وجود لینک های بسیار آن در صفحه و تأثیر منفی آن بر سئو سایت نداشته باشید. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • چرا محتوای ما به مرور زمان رتبه خود را از دست میدهد؟

  2,210 بازدید

  پاسخ به سوال آقای مهران قاسمی: چرا محتوایی که تولید میکنیم، به مرور زمان رتبه خود را از دست میدهد؟ بهترین روش تولید محتوای سایت تولید محتوای با کیفیت براساس خواست مخاطبان بصورت متن، عکس، فیلم میباشد. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا تعداد ریدایرکت محدودیت دارد؟

  1,171 بازدید

  پاسخ به سوال آقای روح الله شریفی: آیا تعداد ریدایرکت محدودیت دارد؟ در دنیای سئو، ریدایرکت یا تغییر مسیر به آدرس جدید، روشی برای انتقال کاربران و موتورهای جستجو به آدرس URLی جدید و غیر از آدرس صفحه ی قدیمی است می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا می توان با لینک سازی پیشرفت چشم گیری در سئو داشت؟

  949 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت بللک: آیا می توان با لینک سازی پیشرفت چشم گیری در سئو داشت؟ لینک هایی که برای سئو سایت به آن ها نیاز دارید، لینک های داخلی و لینک های خارجی هستند. لینک خارجی، لینکی است که به یک دامنه خارجی، ارجاع می دهد. متخصصان سئو، استراتژی لینک سازی خارجی را موثرترین عامل در کسب رتبه های بالا در موتورهای جستجو می دانند. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا لازم است تگ های سایت را از ایندکس گوگل خارج کنیم؟

  1,997 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت آنتونیو: آیا لازم است تگ های سایت را از ایندکس گوگل خارج کنیم؟ برجسب گذاری و تگ ( tag ) گذاری هم مانند دسته بندی یک شیوه برای سر و سامان دادن به مطالب یک وب سایت می باشد . این دو می توانند به کاربران برای یافتن مطالب دلخواهشان در وب سایت کمک کند . می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • چطور تشخیص دهیم در هر کلمه کلیدی چه فاکتورهایی مهم است؟

  2,637 بازدید

  پاسخ به سوال خانم فرزانه: چطور تشخیص دهیم در هر کلمه کلیدی چه فاکتورهایی مهم است؟ کلمات کلیدی نه تنها کمیت آنها بلکه کیفیت آنها هم مهم هستند؛ باید به مکان قرارگیری این کلمات کلیدی توجه کنید و نیر ترفندهای خاصی وجود دارد که آنها را در مکان خاصی قرار دهید تا در معرض بیشتر دید بازدیدکنندگان باشند. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • نمونه طراحی صنعتی سایت شیشه و آینه اردلان توسط وب24

  125 بازدید

  نمونه طراحی سایت شیشه و آینه اردلان توسط وب24 وب سایت صنایع شیشه و آینه اردلان با سابقه درخشان در راستای ارائه انواع خدمات شیشه و آینه، مدرن ترین محصولات را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 • نمونه طراحی سایت شرکتی infinityexport توسط وب24

  87 بازدید

  نمونه طراحی سایت شرکتی infinityexport توسط وب24 وب سایت infinityexport در راستای تامین و صادرات انواع قیر و سایر مشتقات و فراورده های نفتی طراحی گردیده است.

 • طراحی سایت صنعتی ممتاز سنگ شکن

  3,034 بازدید

  نمونه طراحی سایت شرکتی ممتاز سنگ شکن توسط وب24 وب سایت ممتاز سنگ شکن جهت طراحی ، ساخت ، نصب و راه اندازی خطوط خردایش و فراوری انواع کانی های معدنی ، بازسازی و تعمیر انواع دستگاه های سنگ شكن طراحی گردیده است.

 • طراحی سایت صنعتی گل ختمی

  53 بازدید

  نمونه طراحی سایت شرکتی گل ختمی توسط وب24 وب سایت گل ختمی در راستای سفارش گیری برای انواع تاج گل و سبدهای گل مراسم عزاداری طراحی شده است.

 • چرا بعد از فعال کردن HTTPS، دو نسخه از سایت روی گوگل وجود دارد؟

  2,033 بازدید

  پاسخ به سوال آقای جواد ابراهیمی: بعد از فعال کردن HTTPS روی سایتم، دو نسخه از سایت روی گوگل وجود دارد، راه حل چیست؟ پروتکل HTTPS به معنای پروتکل امن انتقال ابر متن است در واقع یک پروتکل برای برقراری ارتباط های ایمن است. در پروتکل Https اطلاعات بصورت رمزنگاری شده بین وبسایت و کاربر منتقل می شوند. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا باید برای هر مطلبی که در سایت قرار می دهیم یک کلمه کلیدی مجزا مشخص کنیم؟

  1,737 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت R9149: آیا تلگرام یک سوشیال سیگنال برای سئو محسوب می شود؟ و آیا باید برای هر مطلبی که در سایت قرار می دهیم یک کلمه کلیدی مجزا مشخص کنیم؟ سوشیال سیگنال مجموع لایک ها ، نظرات، اشتراک گذاری ها، و تعامل کلی یک سایت و صفحه وب در پلتفرم شبکه های اجتماعی مختلف است. شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، به آنها پاسخ دهیم.

 • قرار دادن ویدیو در محتوای سایت در سئوی سایت تاثیر دارد؟

  2,394 بازدید

  پاسخ به سوال آقای قدوسی: آیا قرار دادن ویدیو در محتوای سایت در سئوی سایت تاثیر دارد ؟ بهترین حالتی که میتوان از ویدئو در سایت استفاده نمود حالتی است که کاربر وب سایت شما بتواند بصورت آنلاین اقدام به پخش ویدئو نماید. شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • برای ثبت یک سایت چند زبانه در وبمستر چه نکاتی را باید رعایت کنم؟

  1,641 بازدید

  پاسخ به سوال آقای سجاد: برای ثبت یک سایت چند زبانه در وبمستر چه نکاتی را باید رعایت کنم؟ طراحی سایت های دوزبانه و چندزبانه برای بسیاری از کسب و کارها که قصد تجارت و تعامل با مشتریان بین المللی و کشورهای خارجی را دارند یا مخاطبان غیرفارسی زبان در داخل کشور دارند، مورد نیاز و قابل انجام است. شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا عوض کردن فعل برای عدم تشخیص محتوای کپی کفایت می کند؟

  4,603 بازدید

  پاسخ به سوال آقای بافنده: آیا عوض کردن فعل برای عدم تشخیص محتوای کپی کفایت می کند؟ محتوای کپی از نظر گوگل به محتوایی گفته می شود که قبل از انتشار آن نسخه ای از آن در وب موجود باشد. یعنی اینکه دقیقا عین همان محتوا بدون کم و کاستی در سایت دیگری وجود داشته باشد. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • برای استفاده از فریم ورک AMP، باید از کنونیکال استفاده کنیم؟

  2,870 بازدید

  پاسخ به سوال آقای بوذری: برای استفاده از فریم ورک AMP، باید از کنونیکال استفاده کنیم؟ AMP به فارسی صفحات موبایلی پرشتاب نامیده می شود و در اصل یک فریم ورک متن باز است که هدف آن بهبود و افزایش سرعت نمایش صفحات وب در گوشی های تلفن همراه می باشد. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • چرا الکسا فقط برخی از لینک هایی که ساخته ایم را شناسایی می کند؟

  293 بازدید

  پاسخ به سوال آقای آرش عطشانی: چرا الکسا فقط برخی از لینک هایی که ساخته ایم را شناسایی می کند؟ و چرا روند سئوی سایتمان کند است؟ شما باید سعی کنید که برای سایت خود بک لینک مرتبط ایجاد کنید. اگر به سایت الکسا سری بزنید، مشاهده خواهید کرد که الکسا بک لینک های هر وب سایت را بررسی کرده و بر اساس آن قضاوت می کند. برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به

 • مقالات قدیمی سایت را حذف نماییم یا بهتر است ویرایش کنیم

  1,357 بازدید

  پاسخ به سوال خانم بهناز: آیا مقالات قدیمی سایت را حذف نماییم یا بهتر است آنها را ویرایش کنیم؟ ویرایش پست های قدیمی یکی از ترفندهایی است که برخی از متخصصان بهینه سازی وب سایت جهت ارتقای رتبه سایت خود به کار می برند. شما می توانید محتوای قدیمی که هنوز معتبر هستند را به روز رسانی کنید. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • چرا با تولید محتوا رتبه سایت افت پیدا می کند و با حذف آن رتبه ها بر می گردد؟

  3,049 بازدید

  پاسخ به سوال خانم خزایی: چرا بعضی مواقع با تولید محتوا رتبه سایتمان افت پیدا می کند و با حذف آن این رتبه ها بر می گردد ؟ محتوای قرار داده شده روی سایت تاثیر گذارترین روش برای جذب مخاظبان و مهم ترین معرف شرکت و کسب و کار شما در دنیای پر رقابت وب می باشد . شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • در سایت های خبری چگونه محتوای سئو شده بنویسیم ؟

  286 بازدید

  پاسخ به سوال آقای فرد عباسی: در سایت های خبری چگونه محتوای سئو شده بنویسیم ؟ اگر وب سایت شما یک سایت خبری است، موارد زیادی برای سئو و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو در پیش رو دارید. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.