در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 1
  دنبال کننده
 • 7
  دنبال شونده
 • 2.8هزار
  بازدید

آرین پترو ایده

آرین پترو ایده تولیدکننده انواع گریس های عمومی و تخصصی و تنها تولیدکننده انواع گریس پمپ های فشارقوی موجود در وندورلیست شرکت ملی گاز ایران می باشد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

آرین پترو ایده تولیدکننده انواع گریس های عمومی و تخصصی و تنها تولیدکننده انواع گریس پمپ های فشارقوی موجود در وندورلیست شرکت ملی گاز ایران می باشد.

 • 1
  دنبال کننده
 • 7
  دنبال شونده
 • 2.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • نحوه آموزش کار با گریس پمپ ultra gun - آرین پترو ایده

  661 بازدید

  API-POWER 8 از گریس پمپ های مورد علاقه تکنسین های حرفه ای شیرآلات می باشد. این گریس پمپ جهت تزریق مستقیم از سطل 4/5کیلویی،طراحی گردیده و قادر است تا با استفاده از هوای فشرده ویا در مواقع اضطراری گاز طبیعی؛ مواد روانکار-آب بند و کلینر را به شیرآلات تزریق نماید. اپراتور تنها با اتصال فشار ورودی 7 بار به کانکشن مربوطه و تغییر حالت کلید پدالی روی دستگاه،حجم بالایی از مواد را در حداقل زمان تزریق میکند.

 • آموزش کار با گریس پمپ پدالی هیدرولیک API-Powerful Gun

  523 بازدید

  گریس پمپ API-Powerful Gun جهت تزریق گریس های استیک سایز J و K طراحی گردیده،لیکن استفاده از دستگاه گریس پمپ شارژر نیز برای پر کردن آن مقدور می باشد. در این محصول اپراتور تنها با فشار دادن پدال موجود روی دستگاه قادر خواهد بود که عملیات گریسکاری را به سهولت و با نیروی بسیار کمی انجام دهد. نیروی وزن اپراتور برای این منظور کفایت خواهد نمود و نیازی به قدرت بدنی اپراتور نخواهد بود.

 • مانومتر گریس پمپ، چگونه وضعیت داخلی شیر را نشان میدهد؟!

  115 بازدید

  میدونید که مانومتر گریس پمپ میتونه ما رو از وضعیت داخلی شیر مطلع کنه؟ این ویدئو رو با توضیحات گروه فنی شرکت آرین پترو ایده مشاهده کنید.

 • گریس پمپ power 133- آرین پترو ایده

  480 بازدید

  این گریس پمپ جهت تزریق بصورت ممتد طراحی گردیده و قادر است تا با استفاده از هوای فشرده و یا در مواقع اضطراری گاز طبیعی، مواد روانکار-آب بند و Valve Cleaner را به شیرآلات تزریق نماید. در این محصول اپراتور تنها با اتصال فشار ورودی 7bar به کانکشن مربوطه و تغییر حالت کلید پدالی روی دستگاه، حجم بالایی از مواد را در حداقل زمان با فشار 10000psi به شیر تزریق می کند. *قابلیت تزریق 330 گرم گریس در 133 ثانیه

 • آموزش نحوه کار باگریس پمپ سطلی هیدروپنوماتیک API-Power8

  243 بازدید

  برای تزریق مواد آب بند-روانکار با گریدهای مختلف و همچنین VALVE CLEANER به داخل شیرهای سایز 6 اینچ به بالا،استفاده از گریس پمپهای سطلی پنوماتیک ویا هیدروپنوماتیک توصیه گردیده است. سرعت تزریق مواد آب بند-روانکار به داخل شیرآلات؛مقدار مواد آب بند-روانکار تزریق شده در داخل شیر،همچنین کاهش زمان و بالا رفتن سرعت گریسکاری شیرآلات؛از جمله دلایلی است که POWER8 برای تزریق در شیرهای سایز بالا استفاده میگردد.

 • میزان تزریق گریس پمپ سطلی هیدروپنوماتیک Power8

  559 بازدید

  نحوه تزریق گریس توسط API-POWER 8: POWER 8 با تزریق ممتد و پر فشار حجم بالایی از مواد، تعمیر شیرآلات را تسهیل نموده و این موضوع در رفع جام شیرهای مخروطی، موجبات سرافرازی تیم های سرویس نگهداری را در پی داشته است.  تزریق 450 گرم گریس در 2 دقیقه ( HYPER GUN در 20 دقیقه حدود 450 گرم مواد تزریق می کند) سایت: www.api.co.ir

 • گریس پمپ سطلی هیدروپنوماتیک Power8-تولید آرین پترو ایده

  152 بازدید

  گریس پمپ API-POWER8 : در این محصول اپراتور تنها با اتصال فشار ورودی 7bar به کانکشن مربوطه و تغییر حالت کلید پدالی روی دستگاه، حجم بالایی از مواد را در حداقل زمان، با فشار 10.000psi به شیر تزریق می کند. پمپ 1:100 تولید شرکت POWER TEAM آمریکا، افزایش فشار 7bar به 700bar را برعهده دارد. آدرس سایت: www.api.co.ir