در حال بارگذاری
 • 918
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 639هزار
  بازدید

یک و دو

صفحه رسمی وب سایت www.pardiskhodro.com . مستند خودرویی یک و دو بعنوان بخش مدیایی پردیس خودرو جهت اعتلای صنعت خودرو و دانش فنی کاربران بدور از هرگونه جانب داری فعالیت خود در زمینه محتوای ویدئویی را آغاز کرده است.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

صفحه رسمی وب سایت www.pardiskhodro.com . مستند خودرویی یک و دو بعنوان بخش مدیایی پردیس خودرو جهت اعتلای صنعت خودرو و دانش فنی کاربران بدور از هرگونه جانب داری فعالیت خود در زمینه محتوای ویدئویی را آغاز کرده است.

 • 918
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 639هزار
  بازدید
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • قسمت سوم یک و دو تراپی - برطرف کردن صدای سوت لنت ترمز و نحوه تعویض آن

  31,184 بازدید

  مجموعه "یک و دو تراپی" توسط وب سایت پردیس خودرو به منظور آشنایی بیشتر مالکان خودروهای گوناگون با نکات کاربردی پیرو تعمییرات و نگهداری انواع اتومبیل تهیه شده است. در این قسمت شما با برطرف کردن صدای سوت لنت ترمز آشنا خواهید شد.این برنامه هر دو هفته یکبار پنج شنبه شب ها پخش خواهد شد. ما را در وب سایت Pardiskhodro.com و اینستاگرام instagram.com/yekodoofficial دنبال کنید.

 • تجربه ی رانندگی با کوچکترین خودروی ایران در شهر تهران

  20,215 بازدید

  در صورتی که تمایل دارید خودروی شما هم در ویدئوی یک و دو مورد بررسی قرار بگیرد به آیدی تلگرام ذیل پیام دهید: https://t.me/Hooman000007

 • قسمت دوم یک و دو تراپی- برطرف کردن ماتی چراغ های خودرو

  43,288 بازدید

  مجموعه "یک و دو تراپی" توسط وب سایت پردیس خودرو به منظور آشنایی بیشتر مالکان خودروهای گوناگون با نکات کاربردی پیرو تعمییرات و نگهداری انواع اتومبیل تهیه شده است. در این قسمت شما با برطرف کردن ماتی چراغ خودرو آشنا شوید.این برنامه هر دو هفته یکبار پنج شنبه شب ها پخش خواهد شد. ما را در وب سایت Pardiskhodro.com و اینستاگرام instagram.com/yekodoofficial دنبال کنید.

 • نیومده رفت-تجربه رانندگی دو روزه با سیتروئن C3

  31,612 بازدید

  اوایل سال 97 به دعوت شرکت سایپا_سیتروئن از خط تولید این مجموعه در شهر کاشان بازدید کردیم و پس از آن با دومین خودروی پسابرجامی از نزدیک آشنا شدیم . این ویدئو بخشی از تجربه ی رانندگی دو روزه با سیتروئن c3 در مسیر کاشان - اصفهان و برعکس می باشد که امیدواریم مورد توجه شما بینندگان قرار گیرد. . وب سایت : www.pardiskhodro.com اینستاگرام "یک و دو" : yekodoofficial کانال تلگرام : pardiskhodro

 • قسمت اول یک و دو تراپی-آموزش شستشوی موتور خودرو

  28,205 بازدید

  مجموعه "یک و دو تراپی" توسط وب سایت پردیس خودرو به منظور آشنایی بیشتر مالکان خودروهای گوناگون با نکات کاربردی پیرو تعمییرات و نگهداری انواع اتومبیل تهیه شده است. در این برنامه سعی شده با روش های ساده و ملموس نکاتی آموزش داده شود تا هرکس بتواند با صرف کمترین امکانات و هزینه در منزل و یا محل کار خود مشکل پیش آمده برای اتومبیلش را بر طرف نماید.این برنامه هر دو هفته یکبار پنج شنبه شب ها پخش خواهد شد.

 • تجربه رانندگی با بی وای دی S7 در پیست تخصصی کارمانیا

  2,076 بازدید

  شرکت کارمانیا، نماینده ی محصولات بی وای دی چین در ایران، به تازگی اقدام به راه اندازی پیست تست درایو دائمی خود در محل این شرکت نموده است. به بهانه ی افتتاح این پیست فرصتی به دست آمد تا از نزدیک به بررسی گذرایی از جدیدترین شاسی بلند این شرکت چینی بپردازیم.

 • ملاقات با اتومبیل شماره یک فرانسه - DS7 CROSSBACK

  3,296 بازدید

  چندی پیش فرصتی دست داد تا با دعوت مسئولان هولدینگ آرین سرمایه به ایزد شهر سفر کنیم و در یکی از گالری های بسیار مدرن و خاص کشور ، از نزدیک با اوج طراحی و تکنولوژِی شرکت دی اس آشنا شویم. خودروی دی اس هفت که رئیس جمهور فرانسه در مراسم تحلیف خود سوار بر آن بود ، قرار است با موتور 1.6 لیتری معروف گروه پژو - سیتروئن در ایران عرضه شود. نظر شما پیرو این خودرو و جایگاه احتمالی اش در بازار کشورمان چیست؟

 • مصاحبه ی کامل با آقای آوید امی (داتیس خودرو)

  430 بازدید

  در ویژه برنامه نوروزی 1397 مستند یک و دو مدیران ارشد برترین شرکت های واردکننده ی خودروی کشور به همراه محصولاتشان به عنوان مهمان برنامه حضور داشتند وبا این عزیزان پیرامون محصولات جدید این شرکت ها و برنامه های آنها برای سال جدید و مسائل دیگر به گفت و گو نشستیم. از شما بیننده ی گرامی دعوت می کنیم به تماشای نسخه ی کامل گفت و گو با جناب آقای آوید امی مدیر بازرگانی شرکت داتیس خودرو بنشینید.

 • مصاحبه ی کامل با آقای علی شکوهی (آرین موتور )

  256 بازدید

  در ویژه برنامه نوروزی 1397 مستند یک و دو مدیران ارشد برترین شرکت های واردکننده ی خودروی کشور به همراه محصولاتشان به عنوان مهمان برنامه حضور داشتند وبا این عزیزان پیرامون محصولات جدید این شرکت ها و برنامه های آنها برای سال جدید و مسائل دیگر به گفت و گو نشستیم. از شما بیننده ی گرامی دعوت می کنیم به تماشای نسخه ی کامل گفت و گو با جناب آقای علی شکوهی مدیر مارکتینگ شرکت آرین موتور بنشینید.

 • مصاحبه ی کامل با آقای عقیل مصطفایی (آرمان موتور کویر)

  702 بازدید

  در ویژه برنامه نوروزی 1397 مستند یک و دو مدیران ارشد برترین شرکت های واردکننده ی خودروی کشور به همراه محصولاتشان به عنوان مهمان برنامه حضور داشتند وبا این عزیزان پیرامون محصولات جدید این شرکت ها و برنامه های آنها برای سال جدید و مسائل دیگر به گفت و گو نشستیم. از شما بیننده ی گرامی دعوت می کنیم به تماشای نسخه ی کامل گفت و گو با جناب آقای عقیل مصطفایی مدیر مارکتینگ شرکت آرمان موتور کویر بنشینید.

 • مصاحبه ی کامل با جناب آقای امیر صرافی(کیان موتور وارنا)

  721 بازدید

  در ویژه برنامه نوروزی 1397 مستند یک و دو مدیران ارشد برترین شرکت های واردکننده ی خودروی کشور به همراه محصولاتشان به عنوان مهمان برنامه حضور داشتند وبا این عزیزان پیرامون محصولات جدید این شرکت ها و برنامه های آنها برای سال جدید و مسائل دیگر به گفت و گو نشستیم. از شما بیننده ی گرامی دعوت می کنیم به تماشای نسخه ی کامل گفت و گو با جناب آقای امیر صرافی مدیر مارکتینگ شرکت کیان موتور وارنا بنشینید.

 • قسمت هفتم مستند یک و دو - ویژه برنامه نوروز 1397

  28,822 بازدید

  همزمان با فرارسیدن نوروز باستانی گروه مستند یک و دو نیز اقدام به تهیه ویژه برنامه ای نوروزی برای علاقه مندان به صنعت خودرو نمود. در این ویژه برنامه می توانید با بهترین خودروهایی که در سال 96 به بازار کشور معرفی شدند و سال 97 به خیابان ها وارد می شوند،آشنا شوید.همچنین برترین مدیران صنعت خودروی کشور نیز مهمان یک و دو بودند و از آنان به پاس خدماتشان تقدیر شد. حتما ببینید.

 • مصاحبه کامل با بازیگر سینما سرکار خانم شراره رخام

  12,258 بازدید

  سرکار خانم شراره رخام هنرمند شناخته شده ی کشورمون در عرصه ی بازیگری سینما و تلویزیون در قسمت ششم مستند خودرویی یک و دو مهمان این برنامه بودند. ایشان اظهار نظر های تند و کوبنده ای در نقد صنعت خودروسازی کشور بیان کردند و در پایان مصاحبه به رسم هر قسمت چالشی جذابی را با مجری برنامه تجربه کردند. از شما عزیزان دعوت می شود مصاحبه کامل با سرکار خانم شراره رخام را در این بخش ببینید.

 • قسمت ششم مستند یک و دو-تست و بررسی ولوو C70

  37,129 بازدید

  در این قسمت از مستند یک و دو به سراغ یکی خودروهای کروک بازار ایران با نام ولو C70 رفتیم تا ضمن نقد و بررسی کامل این خودرو نیم نگاهی به مشکلات دارندگان محصولات ولوو در ایران داشته باشیم. همچنین خانم شراره رخام در این قسمت مهمان برنامه یک و دو هستند که علاوه بر به چالش کشیدن صنعت خودرو کشور در مسابقه ای جذاب هم شرکت نمودند.

 • معرفی ویژه محصولات لوکسژن

  23,959 بازدید

  در حاشیه نمایشگاه خودروی اصفهان فرصتی بدست آمد تا در حضور مدیر ارشد بازاریابی و فروش شرکت آرمان موتور کویر نماینده ی رسمی شرکت لوکسژن تایوان، به معرفی مشخصات فنی و امکانات محصولات این شرکت بپردازیم. نظر خود را درباره ی این برند تازه وارد بیان کنید.

 • قسمت پنجم مستند یک و دو - تست و بررسی رنو تلیسمان

  35,454 بازدید

  در قسمت پنجم مستند یک و دو به تست و بررسی یک سدان به روز فرانسوی، با طراحی زیبا و راندمان بالا پرداخته شده است، رنو تلیسمان. این سگمنت در بازار خودروی کشورمان در دست رقبای کره ای و ژاپنی است و در این قسمت که حاوی تست های جذاب و خاص می باشد مشخص می شود آیا تلیسمان در مقابل این رقبا حرفی برای گفتن دارد یا خیر. پردیس خودرو شما را به دیدن این فیلم دعوت می کند. www.pardiskhodro.com

 • ویژه برنامه نمایشگاه اصفهان 96

  1,790 بازدید

  چهاردهمین نمایشگاه خودروی اصفهان در تاریخ 3 لغایت 6 بهمن 96 برگزار گردید و گروه مستند یک و دو به منظور پوشش دهی اخبار و حواشی در این نمایشگاه حضور داشت. شما در این گزارش با خودروهای تازه رونمایی شده جدید بازار شامل بی ام و 220 کروک و لوکسژن S5 آشنا خواهید شد.

 • تیزر قسمت پنجم مستند یک و دو

  489 بازدید

  قسمت پنجم مستند یک و دو آماده گردیده و به زودی منتشر خواهد شد.وب سایت پردیس خودرو شما را به دیدن این تیزر دعوت می کند.

 • فروش محصولات مینی توسط پرشیا خودرو در آینده نزدیک

  948 بازدید

  شرکت پرشیا خودرو قصد دارد محصولات مینی را در بازار ایران عرضه نماید. در این ویدئو که مربوط به نمایشگاه تبریز می باشد مسئولان این شرکت به خبرنگار پردیس خودرو عرضه محصولات مینی را در آذر ماه وعده داده بود. حالا هم اولین محموله محصولات مینی وارد گمرک ایران شده است

 • با دی اس 7 در نمایشگاه خودوری تهران آشنا شوید

  1,166 بازدید

  در این گزارش با کلیه دی اس 7 در نمایشگاه تهران آشنا خواهید شد.گزارش کامل نمایشگاه خودروی تهران در کانال آپارات یک و دو مشاهده کنید.

 • با وانت پیکاپ ترالورد در نمایشگاه تهران آشنا شوید

  4,394 بازدید

  در این گزارش با وانت پیکاپ ترالورد از گروه بهمن در نمایشگاه تهران آشنا خواهید شد.گزارش کامل نمایشگاه خودروی تهران در کانال آپارات یک و دو مشاهده کنید.

 • گزارش ویدئویی غرفه چانگان در نمایشگاه خودروی تهران

  4,225 بازدید

  در این گزارش با کلیه محصولات چانگان در نمایشگاه تهران آشنا خواهید شد.گزارش کامل نمایشگاه خودروی تهران در کانال آپارات یک و دو مشاهده کنید.

 • گزارش ویدئویی از هیوندای سوناتا 2018 در نمایشگاه تهران

  837 بازدید

  در این گزارش با کلیه سوناتا 2018 غرفه پاکرو در نمایشگاه تهران آشنا خواهید شد.گزارش کامل نمایشگاه خودروی تهران در کانال آپارات یک و دو مشاهده کنید.