در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • 5
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 10.8هزار
  بازدید

آژانس های گردشگری ژیوار و کاریز

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 5
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 10.8هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • زیبایی‌های مجارستان(تور بوداپست-وین) قسمت دوم

  14 بازدید

  توضیحات لیدر محلی شرکت گردشگری ژیوار در مجارستان

 • زیبایی های مجارستان(تور بوداپست-وین) قسمت اول

  65 بازدید

  سفر نوروز شرکت گردشگری ژیوار به دو کشور زیبای اروپایی، اتریش و مجارستان www.zhivartour.com

 • جاذبه های برتر بوداپست، پایتخت مجارستان

  67 بازدید

  بوداپست نه فقط پایتخت مجارستان، بلکه شهری افسانه ای است که با پیشنه ی تاریخی، موقعیت جغرافیایی، جاذبه های فرهنگی و طبیعی متعددش دل از گردشگران، فیلم سازان و سازندگان موزیک ویدئو های مشهور برده است.

 • سفر به شگفتی های بوداپست

  35 بازدید

  بوداپست را می توان شهر ساختمان های زیبا دانست. جایی که گویی قبله ی معماران چیره دست بوده است. نوروز 98 در سسفر به مجارستان و بازدید از شهر بوداپست با ژیوار همراه شوید اما قبل از آن بیایید کمی با زیبایی های بوداپست آشنا شویم.

 • رودخانه راین

  558 بازدید

 • کلیسای جامع شهر کلن آلمان

  201 بازدید

  بلند ترین کلیسای جهان و سومین بنای بلند جهان می باشد.

 • خیابان مارگتا (Via Margutta)

  62 بازدید

  خیابان Margutta بدون شك یكی از زیباترین خیابان های روم است و زمانی كه شما می خواهید در خیابان del Corso به گشت وگذار بپردازید، برای شما حس یك پیاده روی كامل را فراهم می سازد. ................................ همچین برای رزو این تور و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن میتوانید به وب سایت ما به آدرس www.zhivartour.com مراجعه و یا با شماره تلفن 54795000_021 تماس حاصل نمایید.

 • چشمه بابون (La fontana del Babuino)

  226 بازدید

  چشمه بابون ، در اصل یک چشمه "نیمه دولتی" بود، یعنی ساخته شده باهزینه خصوصی، تاجر آلساندرو گراندی، اما برای استفاده عمومی استفاده می شود، که بعد ها به دلیل زشتی مجسمه موجود در بالای وان توسط مردم تغییر نام داد، شکل این مجسمه مانند یک میمون بود. ................................... همچین برای رزو این تور و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن میتوانید به وب سایت ما به آدرس www.zhivartour.com مراجعه کنید.

 • Antico Caffe Greco : قدیمی ترین کافه بار در روم

  288 بازدید

  این کافه بار در سال 1760 باز شده است و به کافه بار سنتی معروف است. کافه ای که با داخلی شیک و مطابق با متد روز که نظر بسایری از هنرمندان و روشنفکران را جلب کرده است. .................... همچین برای رزو این تور و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن میتوانید به وب سایت ما به آدرس www.zhivartour.com مراجعه و یا با شماره تلفن 54795000-021 تماس حاصل نمایید.

 • رودخانه تی بر

  323 بازدید

  رودخانه تی ور، ایتالیا ( Fiume Tevere) ، رودخانه تاریخی اروپا و دومین رودخانه طولانی ایتالیایی پس از پو، در دامنه ی مونت فامیولو، قله ی اصلی Appennino Tosco-Emiliano است. طول آن هم 252 مایل (405 کیلومتر) می باشد. .................... همچین برای رزو این تور و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن میتوانید به وب سایت ما به آدرس www.zhivartour.com مراجعه و یا با شماره تلفن 54795000-021 تماس حاصل نمایید.

 • کافه Sant'Eustachio

  138 بازدید

  سنت 'Eustachio Il Caffè یک گیاه کوره قدیمی کوره چوبی است که در سال 1938 متولد شده است و از همان ابتدای سال 1800 با نام Caffèe Latte در Piazza Sant'Eustachio، از پایتخت ناونو و پانتئون آغاز شده است. همچین برای رزو این تور و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن میتوانید به وب سایت ما به آدرس www.zhivartour.com مراجعه و یا با شماره تلفن 54795000-021 تماس حاصل نمایید.

 • فروشگاه پینوکیو در روم

  838 بازدید

  فروشگاه پینوکیو در واقع "فروشگاه بارتولوچی" نامیده می شود که نام خانواده ای است که در سال 1936 کار تجارت چوب خود را آغاز کردند. برای دریافت توضیحات بیشتر و همچنین رزرو تور به وب سایت ما به آدرس : http://www.zhivartour.com مراجعه کنید.

 • Piazza Venezia (میدان ونیز)

  375 بازدید

  تقریبا در مرکز "هندسی" روم واقع شده (پس از یک مجموعه پیچیده از بازسازی) پایتخت ونیز پس از کاردین، ونیز نامگذاری شد که در سال 1455 دستور ساخت کاخ آن (Palazzo Venezia) که بعدها به عنوان "Serenissima"(جمهوری ونیز) نام گذاری کردند، صادر شد. برای دریافت توضیحات بیشتر و همچنین رزرو تور به وب سایت ما به آدرس : http://www.zhivartour.com مراجعه کنید.

 • میدان اسپانیا

  560 بازدید

  Piazza di Spagna (میدان اسپانیا) یکی از مشهورترین میدان های روم است. این میدان در شهر واتیکان روم قرار گرفته شده است و به دلیل وجود سفارت اسپانیا در این میدان از قرن هفدهم نام آن به میدان اسپانیا نام گذاری شده است. برای دریافت توضیحات بیشتر و همچنین رزرو تور به وب سایت ما به آدرس : http://www.zhivartour.com و یا کانال تلگرامی ما به نشانی: https://t.me/zhivartour مراجعه کنید.

 • معبد پانتئون در پاریس

  376 بازدید

  Panthéon، این ساختمان با ابهت ، در قرن نوزدهم برای اولین بار به عنوان یک کلیسا طراحی شد، اما بعدا تبدیل به یک معبد مدنی شد. برای دریافت توضیحات بیشتر و همچنین رزرو تور به وب سایت ما به آدرس : http://www.zhivartour.com و یا کانال تلگرامی ما به نشانی: https://t.me/zhivartour مراجعه کنید.

 • Place de la Concorde (میدان مردم) در پاریس

  59 بازدید

  در سال 1792، در میان پرشوری انقلابی، مجسمه پادشاه برداشته شد و نابود شد. در سال بعد این میدان به Place de la Révolution تغییر نام یافت. ................................ همچین برای رزو این تور و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن میتوانید به وب سایت ما به آدرس www.zhivartour.com مراجعه و یا با شماره تلفن 544795000_021 تماس حاصل نمایید.

 • موزه لوور پاریس

  626 بازدید

  مجموعه لوور از نقاشی های فرانسوی از قرن 15 تا 19 در جهان است و همچنین دارای شاهکارهای بسیاری از نقاشان ایتالیایی رنسانس است، از جمله مونا لیزا، لئوناردو داوینچی (ص 1503-19)، و کارهای فلمنکی و هلندی نقاشان دوره باروک است. ................................ همچین برای رزو این تور و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن میتوانید به وب سایت ما به آدرس www.zhivartour.com مراجعه کنید.

 • کلیسای نوتردام پاریس

  348 بازدید

  کلیسای جامع ناتردام پاریس و یا Notre Dame de Paris ( به معنی "بانوی ما از پاریس" در فرانسه) یک کلیسای گوتیک است که در چهارم حومه پاریس فرانسه قرار دارد و ورودی اصلی آن روبه غرب است. این جزیره در نیمه شرقی ایل دلا سیتی واقع شده است.

 • تاریخچه خیابان اُپرای پاریس

  573 بازدید

  قدمت این خیابان برمی گردد به حدودا 400 سال پیش، یعنی از سال 1661 کار ساخت ساختمان های مختلف در اطراف این خیابان آغاز شد. ................................ همچین برای رزو این تور و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن میتوانید به وب سایت ما به آدرس www.zhivartour.com مراجعه و یا با شماره تلفن 544795000_021 تماس حاصل نمایید.

 • میدان مردم (Piazza del Popolo)

  149 بازدید

  Piazza del Popolo (به معنای میدان مردم) در داخل دروازه شمالی شهر واقع شده است که بعدها نام Porta Flaminia نامیده شد. این میدان در ابتدای Via Flaminia واقع شده و ورودی اصلی شهر در طول امپراتوری روم بود. همچین برای رزو این تور و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن میتوانید به وب سایت ما به آدرس: http://www.zhivartour.com/TravelEncyclopedia/piazzadelpopolo مراجعه کنید.

 • معبد پانتئون

  259 بازدید

  پانتئون، که در 126میلادی تکمیل شد، یک معبد رومی بود و دارای چشم انداز شگفت انگیز است که منبع اصلی نور طبیعی است. پانتئون روم، یکی از شاهکارهای معماری پایتخت ایتالیا است. این بهترین ساختمان حفاظت شده از روم باستان است. همچین برای رزو این تور و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آن میتوانید به وب سایت ما به آدرس: http://www.zhivartour.com/TravelEncyclopedia/pantheon مراجعه کنید.

 • غذاهای ایتالیایی

  337 بازدید

  غذای ایتالیایی یكی از سالم ترین و پرطرفدارترین غذای ملل است در غذاهای ایتالیایی اكثرا از سیر استفاده می شود . اسپاگتی (Spaghetti) نوعی پاستای استوانه ای نازك و كشیده با ریشه ایتالیایی و سیسیلی است. پیتزا (Pizza) در ایتالیا به طور سنتی پیتزا را لوله كرده و با دست می خورند . برای دریافت توضیحات بیشتر و همچنین رزرو تور به وب سایت ما به آدرس : http://www.zhivartour.com/TravelEncyclopedia/italy

 • تاریخچه حفره های امپریال(خرابه های روم باستان)

  195 بازدید

  Via dei Fori Imperiali در سال 1931 با نابودی امپراطوری باستان شناسی ساخته شد، خرابه های قرون وسطی و رنسانس به دو منطقه شناخته شده تقسیم شد و از آن به عنوان انجمن روم یاد میشود.برای دریافت توضیحات بیشتر و همچنین رزرو تور به وب سایت ما به آدرس : http://www.zhivartour.com/TravelEncyclopedia/foriimperiali مراجعه کنید.

 • Fontana di Trevi (چشمه سه گانه)

  364 بازدید

  چشمه Trevi زیباترین چشمه در رم است که با 20 متر عرض و 26 متر ارتفاع، بزرگترین چشمه در شهر نیز به حساب می آید.ریشه های چشمه به سال 19 قبل ار میلاد مسیح بازمی گردد، اولین چشمه آن در طول دوران رنسانس، به دستور پاپ نیکلاس پنجم ساخته شد. برای دریافت توضیحات بیشتر و همچنین رزرو تور به وب سایت ما به آدرس : http://www.zhivartour.com/TravelEncyclopedia/trevifountain

 • چشمه Trevi(چشمه سه گانه)

  367 بازدید

  چشمه Trevi زیباترین چشمه در رم است که با 20 متر عرض و 26 متر ارتفاع، بزرگترین چشمه در شهر نیز به حساب می آید.ریشه های چشمه به سال 19 قبل ار میلاد مسیح بازمی گردد، اولین چشمه آن در طول دوران رنسانس، به دستور پاپ نیکلاس پنجم ساخته شد. برای دریافت توضیحات بیشتر و همچنین رزرو تور به وب سایت ما به آدرس : http://www.zhivartour.com/TravelEncyclopedia/trevifountain

 • تماشاخانه کولوسئوم

  337 بازدید

  کلوسئوم یکی از بناهای تاریخی شاخته شده در رم است که از آن به عنوان Flavian Amphitheatre یاد میشود و بیشتر از یقیه بناها قابل توجه می باشد. وهر ساله بیش از 6 میلیون نفر از آن دیدن می کنند. برای دریافت توضیحات بیشتر و رزرو تور به وب سایت ما به آدرس : http://www.zhivartour.com/TravelEncyclopedia/colosseum مراجعه کنید.

 • کلیسای سنت پیتر

  255 بازدید

  کلیسای سنت پیتر، واقع در شهر واتیکان، یکی از معابد پرجمعیت کلیسای کاتولیک و یک مکان زیارتی مهم محسوب می شود. کلیسای سنت پیتر یکی از معابد پرجمعیت برای مسیحی ها و یکی از بزرگترین کلیساهای جهان است. برای دریافت توضیحات بیشتر و رزرو تور به وب سایت ما به آدرس : http://www.zhivartour.com/TravelEncyclopedia/santpetersbasilica

 • قلعه كاستل سنت آنجلو (Castel Sant'Angelo)

  124 بازدید

  قلعهٔ سنت آنجلو یا کاستل سنت آنجلو که پیشتر با نام آرامگاه هادریان شناخته می شد، قلعه ای است مدور و استوانه ای شکل که در سمت راست رودخانه تیبر، در فاصله کوتاهی از شهر واتیکان واقع شده است. برای دریافت توضیحات بیشتر و همچنین رزرو تور به وب سایت ما به آدرس : http://www.zhivartour.com/TravelEncyclopedia/piazzadelcampidoglio و یا کانال تلگرامی ما به نشانی: https://t.me/zhivartour مراجعه کنید.

 • میدان شهرداری رم

  447 بازدید

  Piazza del Campidoglio (میدان شهرداری رم) یكی از زیباترین طرح های مربعی در رم است كه در قرن شانزدهم توسط میكل آنژ طراحی شده و بین دو قله Capitoline Hill، مهمترین هفت تپه افسانه ای رم قرار گرفته است. برای دریافت توضیحات بیشتر و همچنین رزرو تور به وب سایت ما به آدرس : http://www.zhivartour.com/TravelEncyclopedia/piazzadelcampidoglio و یا کانال تلگرامی ما به نشانی: https://t.me/zhivartour مراجعه کنید

 • بازار میوه و خشکبار لابوکریا در بارسون

  138 بازدید

  این بازار جزو یکی از معروف ترین و پربازدید ترین جاذبه های توریستی بارسلون به حساب می آید و قدیمی ترین بازار این شهر نیز هست که قدمت آن بیش از 200 سال است. برای دریافت توضیحات بیشتر و همچنین رزرو تور به وب سایت ما به آدرس : http://www.zhivartour.com/TravelEncyclopedia/laboqeria و یا کانال تلگرامی ما به نشانی: https://t.me/zhivartour مراجعه کنید.