در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

به منظور ترغیب بیشتر تبلیغ کنندگان برای تبلیغات بر روی محتواهای تولیدی شما، راهکار هایی را پیشنهاد میکنیم

 • انتخاب عنوان و تصویر مناسب برای ویدیو ها
 • استفاده از محتوای مخاطب پسند و حرفه ای مانند استفاده از جلوه های بصری و گرافیکی مناسب و ... در ویدیو ها به منظور هرچه بیشتر دیده شدن محتوا.
 • ترویج کانال از طریق معرفی آن در شبکه های اجتماعی و پیام رسان
 • معرفی کانال در وبلاگها و یا وبسایت ها و دیگر ابزارهای بازاریابی
 • عدم استفاده از تبلیغات درون ویدیویی و استفاده از اسپانسر های جذب شده توسط خود کانال
 • تولید محتوای مناسب برای نمایش تبلیغات برای جذب تبلیغ کنندگان و افزایش امکان پیشنهاد محتوای تولید شده شما به تبلیغ کنندگان توسط سیستم تبلیغاتی آپارت.
 • انواع محتوای با قابلیت شرکت در برنامه کسب درآمد از آپارات

 • استفاده از محتوای ویدیویی خریده شده آنلاین
  محتوای ویدیویی خریداری شده توسط شما در اغلب موارد برای استفاده شخصی فروخته شده و امکان استفاده تجاری از آن امکان پذیر نمی‌باشد. در صورتیکه قصد دارید از این نوع محتوا استفاده کنید باید از دارنده امتیاز آن حق استفاده تجاری را کسب نمایید و امکان ارائه مدارک آن را نیز داشته باشید.
 • محتوای ویدیویی مربوط به بازی ها و یا راهنمای مراحل بازی
  ساخت محتوا برای بازی های ویدیویی از قبیل راهنمای مراحل یا معرفی بازی نیز می تواند در برنامه کسب درآمد آپارات شرکت داشته باشد. در صورتیکه تولید کننده بازی به عدم استفاده تجاری از تصاویر بازی تاکید داشته باشد باید تفاهمی بین شما و تولید کننده بازی برقرار شود و مدارک این تفاهم در اختیار آپارات قرار گیرد
 • محتوای ویدیویی مربوط به آموزش نرم افزار
  شما می توانید از ویدیو های آموزشی که برای نرم افزار ها و یا سایر زمینه ها تولید می کنید در آپارات کسب درآمد کنید. در برخی موارد ممکن است تولید کننده نرم افزار درخواست ارائه لیسانس خریداری شده را داشته باشد که در صورت چنین درخواستی باید توانایی ارائه آن را داشته باشید.
 • استفاده از محتوای رایگان در تولید ویدیو
  برخی از محتوای موجود پس از گذشت زمان و یا شرایط خاص و یا وقف عام نمودن تولید کننده محتوا به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می گیرند. در صورت استفاده از چنین محتوایی باید در صورت درخواست آپارات اطلاعات محتوای مورد نظر را از قبیل اطلاعات تولید کننده محتوا و ... در اختیار تیم آپارات قرار دهید
 • محتوای ویدیویی در رابطه با نوازندگی یا خواندن موسیقی دیگران
  در صورت اجرای قطعه ای از موسیقی دیگران و یا اجرای خوانندگی خوانندگان دیگر شما می توانید از این محتوا برای کسب درآمد از طریق آپارات اقدام نمایید ولی در صورت نارضایتی خواننده یا سازنده موسیقی اصلی باید با مذاکره با وی رضایت طرفین جلب شده و مدارک توافق قابل ارائه باشد.
 • استفاده از محتوای ویدیویی ثبت شده توسط خود شما از رویداد ها کنسرت ها و نمایش ها
  کنسرت ها و رویداد هایی از این دست اغلب پس از برگزاری به صورت محتوای ویدیویی توسط برگزار کننده به فروش می رسند و برای استفاده از این نوع محتوا ( هرچند که خود شما آن را ثبت کرده باشید) نیاز به اجازه از برگزار کننده برای استفاده تجاری آن می باشد و در صورت در اختیار داشتن این امتیاز باید توانایی ارائه مدارک مربوط به آن را نیز داشته باشید.
 • استفاده از محتوای ویدیویی تلویزیون، دی وی دی ها و سی دی های ویدیویی
  برای استفاده از محتوای ویدیویی ضبط شده از تلویزیون یا دی وی دی ها یا سی دی های ویدیویی خریداری شده توسط شما باید امتیاز استفاده تجاری از کل یا بخشی از این محتوا را از تولید کننده در اختیار داشته باشید و توانایی ارائه مدارک مربوط به آن را نیز داشته باشید.
 • محتوای ویدیویی که تولید ویدیو و صدای آن را خود به عهده داشته اید
  شما می توانید از محتوای تولیدی خودتان کسب درآمد کنید. این محتوا باید تماما توسط خود شما تولید شده و یا امتیاز آن به شما واگذار شده باشد. برای تایید اصالت محتوا ممکن است آپارات از شما درخواست مدارک مربوطه داشته باشد و شما باید امکان ارائه آن را داشته باشید.
  در صورت لزوم اطلاعاتی در مورد نحوه اجرا ، تیم تولید و اطلاعاتی در مورد موسیقی استفاده شده در ویدیو از قبیل نام خواننده و آهنگساز و ... توسط تیم آپارات از شما خواسته می شود که باید این اطلاعات را ارائه کنید.
 • محتوای ویدیویی دیگران
  در صورتی که امتیاز انتشار محتوای ویدیویی دیگران به شما واگذار شده می توانید از این نوع محتوا نیز برای کسب درآمد استفاده نمایید.
  باید توجه داشته باشید که در صورت استفاده از محتوای ویدیویی که خود تولید نکرده ولی امتیاز انتشار آن را بر عهده دارید باید قادر باشید مدارکی مبنی بر در اختیار داشتن این امتیاز به آپارات ارائه کنید در غیر این صورت از برنامه کسب درآمد خارج خواهید شد.

فاز های اجرایی برنامه

فاز آزمایشی
در فاز آزمایشی تعدادی از کانال هایی که دارای شرایط شرکت در برنامه می باشند انتخاب و بوسیله ایمیل و اعلان در پروفایل کاربری به آن ها این برنامه اطلاع رسانی می شود.
فاز نهایی
پس از جمع آوری اطلاعات لازم و همچنین برآورد هایی از تعداد ویدیو های شرکت کننده در برنامه و چگونگی تقسیم درآمد در دوره آزمایشی به صورت عمومی برنامه کسب درآمد از آپارات به تمامی کاربران اعلام می شود